ОК “БАМИ КОР“ – ОК “МАКЕДОНИЈА МАКС“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
20.10.2018 18:00 Прва Државна лига - жени 2018/2019 1

Резултат

Тим12345T
ОК “БАМИ КОР“2525253
ОК “МАКЕДОНИЈА МАКС“910120

Судии

Прв судија
Серафимовски Предраг
Втор судија
Ристовски Милан
Делегат
Ристоски Љупчо