ГОК „БОРЕЦ“ / ОК „ВЕСНА ПРОБИШТИП“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
15.11.2019 19:30 Прва Државна лига - мажи 2019/2020 4. коло

Резултат

Тим12345T
ГОК „БОРЕЦ“2213170
ОК „ВЕСНА ПРОБИШТИП“2525253

ГОК „БОРЕЦ“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК „ВЕСНА ПРОБИШТИП“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Зафиров Ѓоре
Втор судија
Белевски Иван
Делегат
Трајков Мирко