ГОК „БОРЕЦ“ / ОК „ВЕСНА ПРОБИШТИП“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
25.11.2018 14:00 Прва Државна лига - мажи 2018/2019 5

Резултат

Тим12345T
ГОК „БОРЕЦ“2323190
ОК „ВЕСНА ПРОБИШТИП“2525253

ГОК „БОРЕЦ“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК „ВЕСНА ПРОБИШТИП“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Белевски Иван
Втор судија
Новачев Сашо
Делегат
Вујадиновиќ Денис