ГОК „БОРЕЦ“ / ОК „ДИБРА ВОЛЕЈ“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
30.11.2019 18:00 Прва Државна лига - мажи 2019/2020 6. коло

Резултат

Тим12345T
ГОК „БОРЕЦ“251825253
ОК „ДИБРА ВОЛЕЈ“202517181

ГОК „БОРЕЦ“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК „ДИБРА ВОЛЕЈ“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Белевски Иван
Втор судија
Амбарков Орданче
Делегат
Трајков Мирко