ГОК „БОРЕЦ“ / ОК „ДИБРА ВОЛЕЈ“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
15.02.2020 14:00 Прва Државна лига - мажи 2019/2020 Втора фаза 2.1

Резултат

Тим12345T
ГОК „БОРЕЦ“2525253
ОК „ДИБРА ВОЛЕЈ“0915210

ГОК „БОРЕЦ“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК „ДИБРА ВОЛЕЈ“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Новачев Сашо
Втор судија
Жабев Зоран
Делегат
Трајков Мирко