ГОК „БОРЕЦ“ / ОК „ЛИРИЈА“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
02.11.2019 16:00 Прва Државна лига - мажи 2019/2020 2. коло

Резултат

Тим12345T
ГОК „БОРЕЦ“1611080
ОК „ЛИРИЈА“2525253

ГОК „БОРЕЦ“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК „ЛИРИЈА“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Белевски Иван
Втор судија
Амбарков Орданче
Делегат
Трајков Мирко