ГОК „БОРЕЦ“ / ОК „УНИВЕРЗИТЕТ во ТЕТОВО“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
12.10.2020 18:00 Прва Државна лига - мажи 2020/2021 1. коло

Резултат

Тим12345T
ГОК „БОРЕЦ“1422180
ОК „УНИВЕРЗИТЕТ во ТЕТОВО“2525253

ГОК „БОРЕЦ“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК „УНИВЕРЗИТЕТ во ТЕТОВО“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Христов Јосип
Втор судија
Јаневиќ Моника
Делегат
Трајков Мирко