ГОК „БОРЕЦ“ / ОК „УНИВЕРЗИТЕТ во ТЕТОВО“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
06.04.2021 17:00 Прва Државна лига - мажи 2020/2021 Втора фаза 1.12

Резултат

Тим12345T
ГОК „БОРЕЦ“1821180
ОК „УНИВЕРЗИТЕТ во ТЕТОВО“2525253

ГОК „БОРЕЦ“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК „УНИВЕРЗИТЕТ во ТЕТОВО“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Зафиров Ѓоре
Втор судија
Новачев Сашо
Делегат
Тасев Марјан