ГОК „БОРЕЦ“ / ОК „УНИВЕРЗИТЕТ во ТЕТОВО“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
08.12.2018 15:30 Прва Државна лига - мажи 2018/2019 7

Резултат

Тим12345T
ГОК „БОРЕЦ“1218240
ОК „УНИВЕРЗИТЕТ во ТЕТОВО“2525263

ГОК „БОРЕЦ“

ОК „УНИВЕРЗИТЕТ во ТЕТОВО“

Судии

Прв судија
Новачев Сашо
Втор судија
Зафиров Ѓоре
Делегат
Вујадиновиќ Денис