ГОК „БОРЕЦ“ / ОК „ШКЕНДИЈА“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
17.02.2021 19:30 Куп на ОФМ - мажи 2020/2021 1/4 финале 2

Резултат

Тим12345T
ГОК „БОРЕЦ“2221230
ОК „ШКЕНДИЈА“2525253

ГОК „БОРЕЦ“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК „ШКЕНДИЈА“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Саздовски Никола
Втор судија
Цеков Александар
Делегат
Трајков Мирко