ГОК „БОРЕЦ“ / ОК „ШТИП – УГД ШТИП“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
30.11.2020 17:30 Прва Државна лига - мажи 2020/2021 8. коло

Резултат

Тим12345T
ГОК „БОРЕЦ“252521253
ОК „ШТИП – УГД ШТИП“122125201

ГОК „БОРЕЦ“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК „ШТИП – УГД ШТИП“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Здравески Славчо
Втор судија
Христов Јосип
Делегат
Карановиќ Зоран