ГОК „БОРЕЦ“ / ОК „ЈАНТА ВОЛЕЈ“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
01.03.2019 19:30 Прва Државна лига - мажи 2018/2019 2-2-3

Резултат

Тим12345T
ГОК „БОРЕЦ“1821140
ОК „ЈАНТА ВОЛЕЈ“2525253

ГОК „БОРЕЦ“

ОК „ЈАНТА ВОЛЕЈ“

Судии

Прв судија
Зафиров Ѓоре
Втор судија
Белевски Иван