ГОК „БОРЕЦ“ / ОК „ЈАНТА ВОЛЕЈ“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
21.11.2020 19:00 Прва Државна лига - мажи 2020/2021 7. коло

Резултат

Тим12345T
ГОК „БОРЕЦ“2525253
ОК „ЈАНТА ВОЛЕЈ“1422130

ГОК „БОРЕЦ“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК „ЈАНТА ВОЛЕЈ“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Ристовски Милан
Втор судија
Спасовски Далибор
Делегат
Трајков Мирко