ГОК „БОРЕЦ“ / ОК „ЈАНТА ВОЛЕЈ“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
22.12.2018 15:00 Прва Државна лига - мажи 2018/2019 9

Резултат

Тим12345T
ГОК „БОРЕЦ“1922190
ОК „ЈАНТА ВОЛЕЈ“2525253

ГОК „БОРЕЦ“

ОК „ЈАНТА ВОЛЕЈ“

Судии

Прв судија
Белевски Иван
Втор судија
Зафиров Ѓоре
Делегат
Карановиќ Зоран