ГОК „БОРЕЦ“ / ОК „ЏИО СТРУМИЦА“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
14.12.2019 15:30 Прва Државна лига - мажи 2019/2020 8. коло

Резултат

Тим12345T
ГОК „БОРЕЦ“1311180
ОК „ЏИО СТРУМИЦА“2525253

ГОК „БОРЕЦ“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК „ЏИО СТРУМИЦА“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Новачев Сашо
Втор судија
Жабев Зоран
Делегат
Џинес Симон