ГОК „БОРЕЦ“ / ОК „ЏИО СТРУМИЦА“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
13.04.2021 17:00 Прва Државна лига - мажи 2020/2021 1/2 финале

Резултат

Тим12345T
ГОК „БОРЕЦ“1714150
ОК „ЏИО СТРУМИЦА“2525253

ГОК „БОРЕЦ“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК „ЏИО СТРУМИЦА“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Жабев Зоран
Втор судија
Белевски Иван
Делегат
Тасев Марјан