ГОК „БОРЕЦ“ / ОК „ЏИО СТРУМИЦА“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
15.11.2018 14:30 Прва Државна лига - мажи 2018/2019 3

Резултат

Тим12345T
ГОК „БОРЕЦ“811110
ОК „ЏИО СТРУМИЦА“2525253

ГОК „БОРЕЦ“

ОК „ЏИО СТРУМИЦА“

Судии

Прв судија
Жабев Зоран
Втор судија
Белевски Иван
Делегат
Вујадиновиќ Денис