ЖОК “ВАРДАР ЖЕНИ 2019“ / ОК “ВИКТОРИ ВОЛЕЈ“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
23.02.2020 15:00 Прва Државна лига - жени 2019/2020 Втора фаза 1.3

Резултат

Тим12345T
ОК “ВАРДАР ЖЕНИ 2019“2525253
ОК “ВИКТОРИ ВОЛЕЈ“101470

ОК “ВАРДАР ЖЕНИ 2019“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК “ВИКТОРИ ВОЛЕЈ“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Здравески Славчо
Втор судија
Весевски Давор
Делегат
Пеица Светислав