ЖОК “ВАРДАР ЖЕНИ 2019“ / ОК “УСКАНА“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
15.11.2019 18:45 Прва Државна лига - жени 2019/2020 5. коло

Резултат

Тим12345T
ОК “ВАРДАР ЖЕНИ 2019“2525253
ОК “УСКАНА“2207180

ОК “ВАРДАР ЖЕНИ 2019“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК “УСКАНА“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Јаневиќ Моника
Втор судија
Здравески Славчо
Делегат
Никчевиќ Сања