ОК “БАМИ КОР“ / ЖОК “ВАРДАР ЖЕНИ 2019“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
21.12.2019 16:00 Прва Државна лига - жени 2019/2020 11. коло

Резултат

Тим12345T
ОК “БАМИ КОР“1319110
ОК “ВАРДАР ЖЕНИ 2019“2525253

ОК “БАМИ КОР“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК “ВАРДАР ЖЕНИ 2019“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Серафимовски Предраг
Втор судија
Ристовски Милан
Делегат
Карановиќ Зоран