ОК “БАМИ КОР“ / ОК “ВИКТОРИ ВОЛЕЈ“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
03.11.2018 18:00 Прва Државна лига - жени 2018/2019 3

Резултат

Тим12345T
ОК “БАМИ КОР“2418230
ОК “ВИКТОРИ ВОЛЕЈ“2625253

Судии

Прв судија
Јосифовски Драган
Втор судија
Спасовски Далибор
Делегат
Ристоски Љупчо