ОК “БАМИ КОР“ / ОК “НАКОВСКИ ВОЛЕЈ“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
30.11.2018 18:00 Прва Државна лига - жени 2018/2019 8

Резултат

Тим12345T
ОК “БАМИ КОР“251317181
ОК “НАКОВСКИ ВОЛЕЈ“232525253

ОК “БАМИ КОР“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК “НАКОВСКИ ВОЛЕЈ“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Ристовски Милан
Втор судија
Серафимовски Предраг
Делегат
Карановиќ Зоран