ОК “БАМИ КОР“ / ОК “РАБОТНИЧКИ – ЖЕНИ“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
14.12.2018 20:00 Прва Државна лига - жени 2018/2019 10

Резултат

Тим12345T
ОК “БАМИ КОР“117170
ОК “РАБОТНИЧКИ – ЖЕНИ“2525253

ОК “БАМИ КОР“

ОК “РАБОТНИЧКИ – ЖЕНИ“

Судии

Прв судија
Серафимовски Предраг
Втор судија
Јосифовски Драган
Делегат
Ристоски Љупчо