ОК “БАМИ КОР“ / ОК “РАБОТНИЧКИ – СКОПЈЕ “

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
17.11.2018 12:00 Прва Државна лига - жени 2018/2019 6

Резултат

Тим12345T
ОК “БАМИ КОР“715150
ОК “РАБОТНИЧКИ – СКОПЈЕ “2525253

ОК “БАМИ КОР“

Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
000000000

ОК “РАБОТНИЧКИ – СКОПЈЕ “

Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
000000000

Судии

Прв судија
Серафимовски Предраг
Втор судија
Ристовски Милан
Делегат
Карановиќ Зоран