ОК “БАМИ КОР“ / ОК “СТРУМИЦА ЖЕНИ“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
28.11.2020 12:30 Прва Државна лига - жени 2020/2021 7. коло

Резултат

Тим12345T
ОК “БАМИ КОР“1512210
ОК “СТРУМИЦА ЖЕНИ“2525253

ОК “БАМИ КОР“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК “СТРУМИЦА ЖЕНИ“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Серафимовски Предраг
Втор судија
Јосифовски Драган
Делегат
Ристоски Љупчо