ОК “БАМИ КОР“ / ОК “УСКАНА“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
16.12.2020 19:00 Прва Државна лига - жени 2020/2021 Втора фаза 2.2

Резултат

Тим12345T
ОК “БАМИ КОР“1823210
ОК “УСКАНА“2525253

ОК “БАМИ КОР“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК “УСКАНА“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Спасовски Далибор
Втор судија
Серафимовски Предраг
Делегат
Ристоски Љупчо