ОК „ВАРДАР“ / ГОК „БОРЕЦ“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
12.12.2019 18:30 Прва Државна лига - мажи 2019/2020 9. коло

Резултат

Тим12345T
ОК „ВАРДАР“2525253
ГОК „БОРЕЦ“99160

ОК „ВАРДАР“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ГОК „БОРЕЦ“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Јаневиќ Моника
Втор судија
Цеков Александар
Делегат
Никчевиќ Сања