ОК „ВАРДАР“ / ГОК „БОРЕЦ“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
27.02.2021 17:00 Прва Државна лига - мажи 2020/2021 Втора фаза 1.5

Резултат

Тим12345T
ОК „ВАРДАР“2528253
ГОК „БОРЕЦ“2126210

ОК „ВАРДАР“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ГОК „БОРЕЦ“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Трајков Иван
Втор судија
Ричлиев Филип
Делегат
Карановиќ Зоран