ОК „ВАРДАР“ / ГОК „БОРЕЦ“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
03.04.2021 17:00 Прва Државна лига - мажи 2020/2021 Втора фаза 1.11

Резултат

Тим12345T
ОК „ВАРДАР“162622171
ГОК „БОРЕЦ“252425253

ОК „ВАРДАР“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ГОК „БОРЕЦ“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Јаневиќ Моника
Втор судија
Петровска Елеонора
Делегат
Здравески Здравко