ОК “ВАРДАР ЖЕНИ 2019“ / ОК “РАБОТНИЧКИ – ЖЕНИ“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
03.04.2021 18:00 Прва Државна лига - жени 2020/2021 1/2 финале

Резултат

Тим12345T
ОК “ВАРДАР ЖЕНИ 2019“28252320153
ОК “РАБОТНИЧКИ – СКОПЈЕ “26222525102

ОК “ВАРДАР ЖЕНИ 2019“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК “РАБОТНИЧКИ – СКОПЈЕ “

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Зафиров Ѓоре
Втор судија
Новачев Сашо
Делегат
Трајков Мирко