ОК “ВАРДАР ЖЕНИ 2019“ / ОК “РАБОТНИЧКИ – СКОПЈЕ “

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
15.03.2021 18:00 Прва Државна лига - жени 2020/2021 Втора фаза 1.8

Резултат

Тим12345T
ОК “ВАРДАР ЖЕНИ 2019“1622280
ОК “РАБОТНИЧКИ – СКОПЈЕ “2525303

ОК “ВАРДАР ЖЕНИ 2019“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК “РАБОТНИЧКИ – СКОПЈЕ “

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Ристовски Влатко
Втор судија
Здравески Славчо
Делегат
Никчевиќ Сања