ОК “ВАРДАР ЖЕНИ 2019“ / ОК “УГД СТУДЕНТ-ЖЕНИ“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
28.11.2020 12:00 Прва Државна лига - жени 2020/2021 7. коло

Резултат

Тим12345T
ОК “ВАРДАР ЖЕНИ 2019“2525253
ОК “УГД СТУДЕНТ-ЖЕНИ“0921200

ОК “ВАРДАР ЖЕНИ 2019“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК “УГД СТУДЕНТ-ЖЕНИ“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Јовчевски Стојанче
Втор судија
Петровска Елеонора
Делегат
Никчевиќ Сања