ОК “ВАРДАР ЖЕНИ 2019“ / ОК “УНИВЕРЗИТЕТ во ТЕТОВО“ – ЖЕНИ

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
17.02.2021 19:30 Куп на ОФМ - жени 2020/2021 1/4 финале 2

Резултат

Тим12345T
ОК “ВАРДАР ЖЕНИ 2019“2525253
ОК “УНИВЕРЗИТЕТ во ТЕТОВО“ – ЖЕНИ1014140

ОК “ВАРДАР ЖЕНИ 2019“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК “УНИВЕРЗИТЕТ во ТЕТОВО“ – ЖЕНИ

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Ѓорѓиев Орце
Втор судија
Давитков Марјан
Делегат
Пеица Светислав