ОК “ВАРДАР ЖЕНИ 2019“ / ОК “УНИВЕРЗИТЕТ во ТЕТОВО“ – ЖЕНИ

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
07.11.2020 15:00 Прва Државна лига - жени 2020/2021 4. коло

Резултат

Тим12345T
ОК “ВАРДАР ЖЕНИ 2019“2525253
ОК “УНИВЕРЗИТЕТ во ТЕТОВО“ – ЖЕНИ0822180

ОК “ВАРДАР ЖЕНИ 2019“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК “УНИВЕРЗИТЕТ во ТЕТОВО“ – ЖЕНИ

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Јовчевски Стојанче
Втор судија
Ѓорѓиев Орце
Делегат
Карановиќ Зоран