ОК “ВАРДАР ЖЕНИ 2019“ / ОК “ЈВ КИСЕЛА ВОДА“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
08.03.2021 18:00 Прва Државна лига - жени 2020/2021 Втора фаза 1.7

Резултат

Тим12345T
ОК “ВАРДАР ЖЕНИ 2019“2525253
ОК “ЈВ КИСЕЛА ВОДА“1612120

ОК “ВАРДАР ЖЕНИ 2019“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК “ЈВ КИСЕЛА ВОДА“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Ристовски Влатко
Втор судија
Здравески Здравко
Делегат
Трајков Мирко