ОК „ВАРДАР“ / ОК „ДИБРА ВОЛЕЈ“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
14.11.2018 14:00 Прва Државна лига - мажи 2018/2019 3

Резултат

Тим12345T
ОК „ВАРДАР“2525253
ОК „ДИБРА ВОЛЕЈ“4750

ОК „ВАРДАР“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК „ДИБРА ВОЛЕЈ“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Јаневиќ Моника
Втор судија
Петровска Елеонора
Делегат
Трајков Мирко