ОК „ВАРДАР“ / ОК „ЛИРИЈА“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
07.11.2020 12:00 Прва Државна лига - мажи 2020/2021 5. коло

Резултат

Тим12345T
ОК „ВАРДАР“2525253
ОК „ЛИРИЈА“1410210

ОК „ВАРДАР“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК „ЛИРИЈА“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Амбарков Орданче
Втор судија
Жабев Зоран
Делегат
Карановиќ Зоран