ОК „ВАРДАР“ / ОК „УНИВЕРЗИТЕТ во ТЕТОВО“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
13.04.2019 18:30 Прва Државна лига - мажи 2018/2019 2-1-9

Резултат

Тим12345T
ОК „ВАРДАР“22252520183
ОК „УНИВЕРЗИТЕТ во ТЕТОВО“25232225162

ОК „ВАРДАР“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК „УНИВЕРЗИТЕТ во ТЕТОВО“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Ристовски Влатко
Втор судија
Цеков Александар
Делегат
Никчевиќ Сања