ОК „ВАРДАР“ / ОК „УНИВЕРЗИТЕТ во ТЕТОВО“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
02.12.2019 19:00 Прва Државна лига - мажи 2019/2020 6. коло

Резултат

Тим12345T
ОК „ВАРДАР“2525253
ОК „УНИВЕРЗИТЕТ во ТЕТОВО“1612130

ОК „ВАРДАР“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК „УНИВЕРЗИТЕТ во ТЕТОВО“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Ристовски Влатко
Втор судија
Саздовски Никола
Делегат
Карановиќ Зоран