ОК „ВАРДАР“ / ОК „УНИВЕРЗИТЕТ во ТЕТОВО“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
07.03.2020 16:00 Прва Државна лига - мажи 2019/2020 Втора фаза 1.4

Резултат

Тим12345T
ОК „ВАРДАР“23252522112
ОК „УНИВЕРЗИТЕТ во ТЕТОВО“25161525153

ОК „ВАРДАР“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК „УНИВЕРЗИТЕТ во ТЕТОВО“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Ристовски Влатко
Втор судија
Христов Јосип
Делегат
Карановиќ Зоран