ОК „ВАРДАР“ / ОК „УНИВЕРЗИТЕТ во ТЕТОВО“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
20.02.2021 17:00 Прва Државна лига - мажи 2020/2021 Втора фаза 1.4

Резултат

Тим12345T
ОК „ВАРДАР“1113160
ОК „УНИВЕРЗИТЕТ во ТЕТОВО“2525253

ОК „ВАРДАР“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК „УНИВЕРЗИТЕТ во ТЕТОВО“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Новачев Сашо
Втор судија
Белевски Иван
Делегат
Здравески Здравко