ОК „ВАРДАР“ / ОК „УНИВЕРЗИТЕТ во ТЕТОВО“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
31.03.2021 18:30 Прва Државна лига - мажи 2020/2021 Втора фаза 1.10

Резултат

Тим12345T
ОК „ВАРДАР“0915190
ОК „УНИВЕРЗИТЕТ во ТЕТОВО“2525253

ОК „ВАРДАР“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК „УНИВЕРЗИТЕТ во ТЕТОВО“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Здравески Славчо
Втор судија
Цеков Александар
Делегат
Карановиќ Зоран