ОК „ВАРДАР“ / ОК „ШТИП – УГД ШТИП“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
17.02.2021 19:00 Куп на ОФМ - мажи 2020/2021 1/4 финале 2

Резултат

Тим12345T
ОК „ВАРДАР“252225253
ОК „ШТИП – УГД ШТИП“072521211

ОК „ВАРДАР“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК „ШТИП – УГД ШТИП“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Маџаров Ѓоше
Втор судија
Серафимов Благој
Делегат
Карановиќ Зоран