ОК „ВАРДАР“ / ОК „ЈАНТА ВОЛЕЈ“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
16.12.2018 14:45 Прва Државна лига - мажи 2018/2019 7

Резултат

Тим12345T
ОК „ВАРДАР“2525253
ОК „ЈАНТА ВОЛЕЈ“1118200

ОК „ВАРДАР“

ОК „ЈАНТА ВОЛЕЈ“

Судии

Прв судија
Цеков Александар
Втор судија
Саздовски Никола
Делегат
Пеица Светислав