ОК „ВЕСНА ПРОБИШТИП“ / ОК „ВАРДАР“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
23.03.2019 17:30 Прва Државна лига - мажи 2018/2019 2-1-6

Резултат

Тим12345T
ОК „ВЕСНА ПРОБИШТИП“172714171
ОК „ВАРДАР“252525253

ОК „ВЕСНА ПРОБИШТИП“

Поен/напад
0

ОК „ВАРДАР“

Поен/напад
0

Судии

Прв судија
Цеков Александар
Втор судија
Јаневиќ Моника
Делегат
Вујадиновиќ Денис