ОК „ВЕСНА ПРОБИШТИП“ / ОК „ДИБРА ВОЛЕЈ“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
28.11.2020 18:00 Прва Државна лига - мажи 2020/2021 8. коло

Резултат

Тим12345T
ОК „ВЕСНА ПРОБИШТИП“2525253
ОК „ДИБРА ВОЛЕЈ“1915140

ОК „ВЕСНА ПРОБИШТИП“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК „ДИБРА ВОЛЕЈ“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Здравески Славчо
Втор судија
Ѓорѓиев Орце
Делегат
Тасев Марјан