ОК „ВЕСНА ПРОБИШТИП“ / ОК „ЛИРИЈА“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
30.11.2018 18:30 Прва Државна лига - мажи 2018/2019 6

Резултат

Тим12345T
ОК „ВЕСНА ПРОБИШТИП“172525253
ОК „ЛИРИЈА“252010181

ОК „ВЕСНА ПРОБИШТИП“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК „ЛИРИЈА“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Амбарков Орданче
Втор судија
Белевски Иван
Делегат
Вујадиновиќ Денис