ОК „ВЕСНА ПРОБИШТИП“ / ОК „УНИВЕРЗИТЕТ во ТЕТОВО“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
10.02.2021 18:30 Куп на ОФМ - мажи 2020/2021 1/4 финале 1

Резултат

Тим12345T
ОК „ВЕСНА ПРОБИШТИП“1812120
ОК „УНИВЕРЗИТЕТ во ТЕТОВО“2525253

ОК „ВЕСНА ПРОБИШТИП“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК „УНИВЕРЗИТЕТ во ТЕТОВО“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Маџаров Ѓоше
Втор судија
Серафимов Благој
Делегат
Тасев Марјан