ОК „ВЕСНА ПРОБИШТИП“ / ОК „ШУТОВА“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
13.03.2019 18:30 Куп на ОФМ - мажи 2018/2019 1/4 финале - 2

Резултат

Тим12345T
ОК „ВЕСНА ПРОБИШТИП“142521171
ОК „ШУТОВА“252125253

ОК „ВЕСНА ПРОБИШТИП“

ОК „ШУТОВА“

Судии

Прв судија
Зафиров Ѓоре
Втор судија
Белевски Иван
Делегат
Вујадиновиќ Денис