ОК “ВИКТОРИ ВОЛЕЈ“ / ОК “НАКОВСКИ ВОЛЕЈ“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
02.11.2019 16:00 Прва Државна лига - жени 2019/2020 3. коло

Резултат

Тим12345T
ОК “ВИКТОРИ ВОЛЕЈ“2015200
ОК “НАКОВСКИ ВОЛЕЈ“2525253

ОК “ВИКТОРИ ВОЛЕЈ“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК “НАКОВСКИ ВОЛЕЈ“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Новачев Сашо
Втор судија
Петров Влатко
Делегат
Тасев Марјан